تبلیغات
برای علی ضیا نیمروی نیمروزیها - علی ضیاء: کسی حق نداشت به کریمی بی احترامی کند/ استقلال شانس آورد دربی را نباخت
علی ضیا سرور مجریان تلویزیون

علی ضیاء: کسی حق نداشت به کریمی بی احترامی کند/ استقلال شانس آورد دربی را نباخت

1391/06/8 13:46

نویسنده : شکوفه

مرجع خبری پرسپولیس : علی ضیاء بار دیگر در برنامه اش با بیان اینکه پرسپولیس در ایران 75 میلیون نفر هواداران دارد حاشیه ساز شد.

 

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ علی ضیاء در این خصوص گفت: به نظر من آدم نباید خنثی باشد و برای اینکه طیف هواداران رقیب را از دست ندهد بگوید به سرخابی ها علاقه ندارد یا فقط طرفدار تیم ملی است!

 

این حرف ها بیش از حد کلیشه ای شده و همین کسانی که این حرف ها را می زنند خودشان طرفدار یکی از این 2 تیم هستند. من هر جایی که باشم یا در هر برنامه ای که اجرا کنم ابایی ندارم از اینکه اعلام کنم پرسپولیسی هستم و به این موضوع افتخار می کنم.

 

 

ضیاء ادامه داد: پرسپولیس پرطرفدار ترین تیم ایران است و استقلال هم هواداران زیادی دارد، تراکتورسازی و سپاهان هم تا حدودی طرفدار دارند،من قبلا هم گفته بودم پرسپولیس در ایران 75 میلیون طرفدار دارد که کمی اغراق آمیز است و آن شب هم سردار رویانیان گفت بی انصافی نکنم و همه تیم ها طرفدار دارند.

 

مجری برنامه ماه عسل در ماه مبارک رمضان در خصوص دربی هفتاد و پنجم گفت: پیش از شروع مسابقه به خاطر شرایط پرسپولیس امید زیادی به این بازی نداشتم اما پرسپولیسی ها در دربی من را غافلگیر کردند و استقلال خیلی شانس آورد که دربی را نباخت.

 

وی در خصوص حواشی این مسابقه هم گفت: اینکه هواداران استقلال به علی کریمی بی احترامی کردند غیرقابل تصور است، همه ما وقتی کریمی در تیم ملی گل می زند یا چندین بازیکن را دریبل می زند احساس غرور و خوشحالی می کنیم و کسی اجازه ندارد به یکی از محبوب ترین ستاره های فوتبال ملی ایران بی احترامی کند.
دیدگاه ها : پرسپولیسی
آخرین ویرایش: - -